Anglická dieta — jídelníček a hlavně jídlo

V čem je tajemství tenká prudérní ? Samozřejmě, že v anglické stravě! Tento napájecí systém pro hubnutí je určen pro 21 dnů, během kterých si můžete ztratit až 12 volaných kil!

Samozřejmě, pokud jde o rozmanité stravy ji nelze nazvat, ale hladovět obzvláště nebudete muset. Hlavní věc – správně dostat se dovnitř a ven ze stravy, aby se váha nevrátila se znovu.
Podstatou anglické stravy

Anglická strava dobu 21 den, přispívá k očistě organismu, vylučování “” produkty rozpadu, posílení metabolismu a metabolismu. Její podstata spočívá v tom, aby střídat dny, nasycené bílkoviny potravinami a zeleninou, čas od času ředění jejich .

S posledních a doporučeno začít tento systém napájení, postupně, aby vaše tělo do režimu nejpřísnější úspory konzumovat kalorií. Denně spolu s jídlem Anglický strava 21 přijímat ne více než 1000 Kcal, což je docela málo, vzhledem k tomu, že dospělá žena je třeba 2000-2500 Kcal. Takže podmínkou je kladen příjem multivitamíny, aby se omezení ve stravě nemá vliv na vzhled a zdravotní stav.

Výsledky anglické stravy, jsou ohromující, ale oni jsou v mnoha ohledech je dosahováno změnou chuťových návyků a závislostí. Obvyklé smažené pokrmy doporučuje nahradit dušenou, nebo .

Nedostatek soli je snadno kompenzována přidáním voňavých koření, a tady je káva, cukr, alkohol a muset na čas zapomenout. Určitě pít hodně vody, a lépe bez plynu, , ovocné nápoje, ne méně než 2000 ml za den.

Na noc vzít olivový olej ve výši 1 století ml pro zlepšení střev. A naposledy sedl za stůl povoleno nejpozději do 19.00 hodin.
Povolené potraviny

Seznam produktů je následující:

zelenina vše, kromě škrobu, což znamená v první řadě brambor, i když naposledy v minimálním množství občas si můžete dovolit;Anglická strava detail
ovoce všechno, kromě silně sladké – banány, fíky, sušené ovoce, hrozny;
v anglické stravy a její menu dne 21 vítány obilovin, ze kterých můžete vařit kaši;
maso a ryby – s minimálním obsahem tuku;
chléb není doporučen, ale pečivo a včerejší kousky můžete;
mléčné výrobky, zejména mléko;
med.

Podrobněji o anglické stravě bude popsán níže.

Author: shopu zde a bočné werjsa slovenský – http://dietaweb.sk